Szkolenia i wykłady firm - 06.11.2021, sobota


SALA BŁĘKITNA nr 24


12:15-13:00 | Najnowsze metody odbudowy i regeneracji szkliwa i zębiny oraz skuteczne rozwiązania w walce z nadwrażliwością 

Firma: INDENT, prowadzący: mgr Renata Dziedzicka

o prowadzącym >>>
mgr Renata Dziedzicka

Mgr Terapii Zajęciowej, Trener Biznesu, Technik Dentystyczny, szkoleniowiec i wykładowca. Jest certyfikowanym trenerem higieny jamy ustnej. Od 25 lat zajmuje się prowadzeniem pracowni protetyki dentystycznej oraz konsultacją pacjentów pod kątem doboru technik i narzędzi do higieny jamy ustnej, zębów własnych oraz prac protetycznych stałych/ruchomych (korony, mosty, implanty, protezy) a także aparatów ortodontycznych stałych, jak również nakładek typu clear.
Testy kliniczne pokazały wysoką skuteczność w odbudowie i remineralizacji szkliwa i zębiny produktów z serii CURASEPT BIOSMALTO. 7 lat badań prowadzonych we współpracy z renomowanymi  partnerami, takimi jak ISTEC-CNR, KALICHEM, BETAFARMA, CSIC Spain, pozwoliły na stworzenie innowacyjnej i specjalistycznej formuły opartej na 3 patentach i 3 substancjach funkcjonalnych zapewniających ochronę dla każdego wieku i potrzeb.

więcej >>>
W prowadzonym wykładzie chcemy podzielić się z dowodami naukowymi potwierdzającymi te właściwości. Pokażemy przypadki kliniczne i ocenę skuteczności produktów CURASEPT BIOSMALTO.   
Podczas webinarium omówione zostaną przyczyny demineralizacji i nadwrażliwości oraz zagadnienia dotyczące profilaktyki i leczenia tych dolegliwości. Każdy uczestnik  dowie się czym są preparaty BIOSMALTO, oraz jaka jest ich  zasada działania.

Linia CURASEPT BIOSMALTO zawiera trzy innowacyjne SUBSTANCJE FUNKCJONALNE oparte na biomimetycznych, biozgodnych i bioaktywnych materiałach pobudzających mineralizację szkliwa i zębiny.

CURASEPT BIOSMATLO daje możliwość zatrzymania wczesnych zmian próchnicowych, z powodzeniem niweluje białe plamy. Silnie działa przeciwko uszkodzeniu związanym ze ścieraniem i erozją, pobudzając ich odbudowę i remineralizację  tworząc  NOWĄ FAZĘ MINERALNĄ, odporniejszą na ataki kwasów.

Produkty BIOSMALTO PROTECTION to skuteczny sposób zapobiegania próchnicy oraz uszkodzeniom związanym z erozja i abrazją.  Natomiast BIOSMALTO SENSITIVE z dodatkiem soli strontu, stanowi doskonałe narzędzie w leczeniu nadwrażliwości, które może pojawić się po wybielaniu, skalingu, wygładzeniu korzenia i usuwaniu kamienia nazębnego. 

​       
Szkolenie w ramach bezpłatnej rejestracji ONLINE na Targi DENTAMED

13:15-14:00 | Cyfrowa rewolucja w ortodoncji - skaner 3800

FIRMA: OPTIDENT, prowadzący: mgr Zbigniew Sowiński

o prowadzącym >>>
mgr Zbigniew Sowiński

Absolwent Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Fizyka Medyczna. Pasjonat nowoczesnych technologii, promotor cyfrowej stomatologii. Od ponad dwóch lat specjalista w dziale CAD/CAM w Firmie Optident. Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy.Poznaj zastosowania skaneru wewnątrzustnego i dowiedz się jak wykorzystać cyfrowy skan aby przekonać Pacjenta do bardziej kompleksowego leczenia.

Szkolenie w ramach bezpłatnej rejestracji ONLINE na Targi DENTAMED