Dla Wystawców 

Uwaga na firmy Expoguide, International Fairs Directory, Construct Data i MULPOR Company S.A., które oferują niewiarygodne katalogi wystawców

    

Ostrzegamy przed oszustwami popełnianymi w stosunku do wystawców przez firmę Expoguide z Meksyku, jak również przed International Fairs Directory z Urugwaju, Construct Data i MULPOR Company S.A.


Obie firmy te oferują Wystawcom targowym wpisy reklamowe w niskiej jakości w niewiarygodnych katalogach internetowych powołując się na współpracę z organizatorem i wykorzystując bezprawnie jego logotypy. Ukryte w formularzach ofertowych warunki umowy niosą za sobą długoterminowe zobowiązania do zapłaty kwot w wysokości kilku tysięcy euro.


Uprzejmie informujemy, że Targi w Krakowie nie współpracują z Expo Guide z Meksyku ani z firmą International Fairs Directory z Urugwaju ani z firmami Construct Data i MULPOR Company S.A. A posługiwanie się przez te firmy naszym logotypem bądź logotypami naszych targów jak i powoływanie się na obopólną współpracę jest bezprawne.


Więcej o tego typu działaniach oraz informacje, jak się bronić znajdą Państwo na stronie  na stronie Polskiej Izby Przemysłu Targowego.